Abi

Kuidas osta?

  1. kui oled Sind huvitavad ehted välja valinud ning ostukorvi asetanud, vajuta nupul “VAATA OSTUKORVI”, kui soovid enne maksmist poes veel veidi ringi vaadata, siis hiljem saad oma ostukorvi sisu eest maksta klõpsates ülamenüüs “OSTUKORV”
  2. sisesta küsitavad andmed ning loo meie e-poe konto või logi sisse läbi Facebooki
  3. vali makseviis ja transpordimoodus
  4. makseteenust pakub Maksekeskus, tasuda saad läbi kõikide Eesti pankade internetipanga linkide
  5. kui oled ostnud ehted, mille koguväärtus on suurem kui 15 €, sisesta sooduskupongi lahtrisse kood SUPER ja Sinu ostukorvi hinnast lahutatakse 10%
  6. kõik vähemalt 25 euro suurused tellimused toimetame kliendini TASUTA!
  7. kõik ehted toimetatakse tellijani 1-3 tööpäeva jooksul

Ehete transport

Ehted jõuavad Sinuni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Saadetised väljastatakse E-N, reedesed tellimused postitatakse järgmisel tööpäeval. Kõik saadetised väärtusega vähemalt 25 EUR toimetame Sinuni TASUTA! Väiksemate ostude puhul saad tellimuse kätte läbi Smartposti (2.99 EUR) või Omniva pakiautomaadi (3.99 EUR). Lisaks on võimalik valida transpordiks ka Omniva tähitud maksipaki teenus, selle transpordiviisi puhul saadetakse pakk Sulle koju või kui Sind ei peaks parajasti kodus olema, siis kohalikku postkontorisse (4.99 EUR).

Ehete tagastamine

Kui soovid ehted tagastada, võta esmalt ühendust meie klienditeenindusega, kontaktid leiad ülamenüüst. Ehete tagastamine toimub läbi pakiautomaadi. Kõik tagastamisega seotud kulud kannab ostja. Juhul kui tagastatakse osa tellitud toodetest ning mitte tagastatud toodete väärtus langeb alla meie poolt pakutava tasuta transpordi maksumuse või sooduskupongi kasutamise piiri, lahutatakse algne tasuta transpordi maksumus ning sooduskupongiga saavutatud hinnasoodustus kliendile tagastatavast summast. Peale ehete meile laekumist tagastatakse raha 14 tööpäeva jooksul tellija arveldusarvele.